Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 1-7

Pobierz

Uzupełnij każdą lukę tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Uwaga!. Przeczytaj to!. W arkuszu znajdują się różne typy zadań.. Wiewiórka skacze z gałęzi na gałąź.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wąska drogą przez las szły dzieci.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uwaga .1.. Rozwiązania zadań 1, 3a, 5, 6, 8, 10-13 i 16-19 zaznacz na karcie odpowiedzi.. 2 Znajdź nazwy ośmiu przedmiotów szkolnych i˝uzupełnij nimi zdania.. Miał on 2 muszle.. 3 My is my dad's mum.84 Test Grupa A imię i nazwisko klasa data Prawo i prawa człowieka Test podsumowujący rozdział II 1 Przeczytaj zamieszczony fragment i wykonaj polecenia.. .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania właściwymi informacjami.. SchonZad.1Przeczytaj fragment tekstu retorycznego i uzupełnij tabelę:Przegrywam, bo za mało mam nie argumentów, tylko bezwstydu i bezczelności i zbyt mało mi się chce mówić wam takich rzeczy, których by wyście słuchali najchętniej: gdybym tu płakał i jęczał i gdybym nie wiadomo co wyprawiał i mówił rzeczy poniżej mojej godności, jak ja uważam, takie, jakieście zwykli .1 choinka 6 1 gwiazdka 7 1 łańcuch 8 6. literę .. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Przeczytaj tekst.

Co robią dzieci?. Małgorzata Matuszak Czym jest… cierpliwość Cierpliwość pozwala nam oczekiwać.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Będzie brał z koledami w dwa odnie.Przeczytaj tekst i wykonaj zadania 1.-9. oo 2 Uzupełnij zdania o rodzinie z ćwiczenia 1.. Zakreśl kolorową kredką.. Podpisz pierwszymi literami imion chłopców przed-mioty, które do nich pasują.. NaUzupełnij dialogi.. Przykryta jest sporą liczbą czerwonych bombek, dookoła niej jest gruby, złoty łańcuch.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przepisz starannie zdanie.. 3 Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe dokończenie zdania.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Największymi zwierzętami żyjącymi na lądzie są .. … Przeczytaj z książki dla klasy 6 ,,Słowa z uśmiechem" fragemt ze strony 48 do 52 i napisz plan wydarzeń w podpunktach16 17 BEATA SZYSZKA, ALINA TARADYŚ, BEATA SOKOŁOWSKA-KOSIK Sprawdzian wiadomości i umiejętności nr 4 1.. Są dwa dodatkowe nagłówki.. Question from @Kasiawo2004 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens..

Przeczytaj podany tekst i wykonaj polecenia.

Opadają kolorowe liście.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. a) listwę o długości 1 m pocięto na 7 jednakowych części uzupełnij 1:7 =.Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. Przeczytaj uważnie tekst.. He .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wie, że wszystko ma swój czas Mało mówi się o cierpliwości.. 2012-04-25 18:39:30; Pomocy!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Nagle zobaczyły ślimaka.. A gdzie nogi?. Uwaga!. Wybierz odpowiedź spośród oznaczonych literami A i B oraz odpowiedź spośród oznaczonych literami C i D.. Proszę o szybką odpowiedź!. Niesłusznie.. Uzupełnij zdania, wpi-sując swoje odpowiedzi w luki.. Zapisz odpowiedzi do zeszytu.Przeczytaj tekst.. Dzieci spacerują po alejkach i zbierają kasztany.. Uważnie przeczytaj tekst.. Na podsta- .. 1 Uzupełnij schemat nazwami upodobnień, które zachodzą w podanych przykładach.. B b D d G g P p Paweł popiegł do bomu do diłkę.. Egipcjanie mieli ciekawy sposób pomiaru upływu czasu.. Uzupełnij wyrazy odpowiednimi literami z ramki.. A. gesty Scrooge'a C. pozycję społeczną B. twarz Scrooge'a D. cechy charakteruPrzeczytaj uważnie czytankę w podręczniku a następnie uzupełnij zdania..

Przeczytaj uważnie tekst.

W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Znajdź je.. Podkreśl poprawną odpowiedź.. J/91 Przeczytaj tekst i dopasuj nagłówki a-e do paragrafów 1-3. .. Dopasuj zdania 1-4 do znaków a-d.. Kolor igieł ze środka ma barwę ciemnozieloną, natomiast od zewnątrz jasna zieleń.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 2021-09-27 16:46:25; Proszę o szybką odpowiedź.. a) żółkną b) rozkwitają c) opadają 2.. - dziwiły się dzieci.. in dieser Stadt zu sehen.Przeczytaj teksty 1. i 2.. Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych, 4 lipca 1776 r. D/108 - połącz zdania 1-6 z obrazkami a-f. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Poszukaj, napisz po śladzie litery odpowiednim kolorem kredki i policz, ile jest liter.. (0-1) Uzupełnij poniższe zdanie.. Jesienny wiatr szaleje w parku.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wróciły do domu i przeczytały książkę o ślimakach.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Skreśl zdanie, które nie pasuje do opisu.. DAJE NAJ 2011-04-07 18:10:27; Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania.. Napisz odpowiedź na pytanie.. Jest duże, ma rozległe gałęzie.. (0 - 2 punkty)Przeczytaj teksty.. Co się dzieje z liśćmi?. Odpowiedz na pytania 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu..

2.Przeczytaj tekst.

Britain has always been a society of mixed races.4 Przeczytaj tekst i uzupełnij formularz.. W napisanych niżej zdaniach jest 7 błędów.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst.. Dzielili dobę na dwa-Przeczytaj pary zdań 1-5.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. koń słonie konie słoń Rafia to gniady mojej cioci Izy.. Na przykład, jeśli wybierzesz odpowiedź B3, w której B oznacza dokończenie zdania, a 3 - jego uzasadnienie, zamaluj kratkę z wybraną literą i cyfrą: 7.1 Podpisz zdjęcie rodziny Bena, używając wyrazów z ramki.. W pierwszym akapicie tekstu narrator zwrócił uwagę na , aby podkreślić jego C .. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W zoo jest z długą trąbą o imieniu Irys.. W stajni mieszkają siwe i kare.Uzupełnij zdania wyrazami zapisanymi w nawiasach.. Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). 3.C/108 - uzupełnij zdania 1-6 wyrazami z żółtej ramki, zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jako cnota 1 stanowi ona funda-ment dla budowania w sobie wszystkich innych cnót, których nie można prze-6.. Cyfry zapisz słowami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt