Test wiedzy lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Mateusz Cuthbert- opiekun Ani Shirley 3.. Czy nadajesz się na MORSA?. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281785.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania Shirley- przygarnięta omyłkowo dziewczynka z sierocińca Bohaterzy pierwszoplanowi: 2. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Diana Barry- najlepsza przyjaciółka Ani 5. .. answer choicesPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Zobacz 13 odpowiedzi na zadanie: 'Ania z Zielonego Wzgórza' bohaterowie?. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

POWODZENIA!. Przeczytałeś książkę, ale pewnych szczegółów już nie pamiętasz.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Skomentuj.. Test: Urodą (lub Jutrzenką) Ania Shirley nazwała kwiat: a) piwonii .. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. Spróbuj odświeżyć swoją wiedzę czytając streszczenie.. Rozwiąż test!Test zawiera 24 pytań.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Przetestuj swoją wiedzę.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. ze wzrokiem .. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. moda na sukces quiz test o piłce nożnej test o serialu sport inżynieria oprogramowania test z wiedzy ogólnej .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT..

... Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.

Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Najprościej przekonać się o tym, rozwiązując test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza.. Maryla Cuthbert- siostra Mateusza, opiekunka Ani Shirley Bohaterzy drugoplanowi: 4.. Po serii dwunastu pytań dla każdego ucznia stanie się jasne, na ile dobrze pamięta szczegóły fabularne i czy przypadkiem nie potrzebuje odświeżenia wiedzy, by wypaść na klasówce jak najlepiej!GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Klasa 5 Polski lektura "Ania z Zielonego Wzgórza" - kartkówka Test.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery..

wg Basia33basia.Test Ania z zielonego wzgórza !

Test wiedzy online .. Gilbert Blythe- zakochany w Ani .Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Milionerzy: Among Us!. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.z sercem .. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.5.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Autor: Mar_celka2 .Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?.

Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1901 d) 1882TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego Wzgórza» Strona główna » Język polski » Lektury szkolne » Ania z Zielonego Wzgórza.. *zaciera rece* No cóż z chęcią wrócę do tej .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Ania z zielonego wzgórza to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieGatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Test składa się z 12 pytań.. Bohater główny: 1.. Udostępnij.. Życzę wam powodzenia!. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 11 z sierocińca w Hopetown.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt