Opis herb warszawy wstęp rozwinięcie zakończenie

Pobierz

Wstęp (3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jego herbie) 2.. Rozwinięcie (wygląd tarczy herbowej , opis korony , opis syreny : tłów, głowa, ręce, tarcza , miecz )3.Zakończenie ( własne zdanie na temat herbu )Daje najj prosze o w miearę szybką odpowiedz .Napisz opis herbu Warszawy 1 Wstęp-trzy,cztery zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie2 Rozwinięcie:-wygląd tarczy herbowej-opis korony-opis syreny:a.tłówb.głowac.ręce ( tarcza,miecz)3 Zakończenie-własne zdanie na temat wyglądu herbuPROSZE DO WTORKU WIECZOREM.. Rozwinięcie - wygląd tarczy herbowej - opis syreny * tułów *głowa * ręce (tarcza, miecz) 3.. 1.Wstęp.3-4 zdania na temat pochodzenia stolicy i tego , co znajduję się w jej herbie.. -opis syreny.. 2.Rozwinięcie : -wygląd tarczy herbowej.. W herbie Warszawy znajduje się syrenka na czerwonym tle.Opisz herb warszawy według schematu | wstęp(3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie) || rozwinięcie (wyglad tarczy, opis korony, opis syreny) ||| zakończenie (napisz własne zdanie o herbie, czyli o tym czy mi się on podoba itp.Opisz herb warszawy .pamiętaj o wstepie rozwi… Czytaj więcejOpisz herb warszawy wstęp rozwinięcie zakończenie 7 października 2021 21:08 Opisy Wykorzystuj inne formy wypowiedzi - wprowadź elementy opisu czy charakterystyki..

musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.

Jej nazwa pochodzi od sławnej legendy o Warsie i Sawie.. Wars i Sawa zakochali się w sobie i w tym sposobie stworzyli jedność -wielką miłość.. 3.Zakończenie.Własne zdanie (w tym wypadku twoje.. i dyplom.. opis ma być niedługi Answer.. W lewej ręce trzyma miecz, który jest prostopadły do korony na górze herbu.Bardzo mi jest potrzebny na jutro.. Jego opis brzmiał: "W polu czerwonym syrena zwrócona w prawo, z mieczem wzniesionym w ręce prawej, z tarczą okrągłą w ręce lewej.. Wstęp (3,4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie)2. ;) Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.Plan opisu herbu Warszawy I Wstęp [3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego, co znajduje się w jej herbie] II Rozwinięcie - wygląd tarczy herbowej - opis syreny (tułów, głowa, ręce z tarczą i mieczem) - opis korony III Zakończenie [własne zdanie na temat wyglądu herbu]Opisz swoje wymarzone miejsce (wstęp, rozwinięcie, zakończenie).. WSTĘP: 3 -4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy.. Ponad jej postacią widnieje korona królewska, tło herbu jest koloru czerwonego.Herb Warszawy Przedstawia w czerwonym polu postać kobiety z rybim ogonem, z wzniesioną szablą w prawej ręce a okragłą tarczę w lewej..

II rozwinięcie: wygląd tarczy herbowej, opis korony, opis syreny (tulów, głowa, ręce, tarcza, miecz) III zakończenie: własne zdanie ma temat wyglądu herbu.

Opisz herb warszawy według schematu | wstęp(3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie) || rozwinięcie (wyglad tarczy, opis korony, opis syreny) ||| zakończenie (napisz własne zdanie o herbie, czyli o tym czy mi się on podoba itp.1.. POCHODZENIE NAZWY STOLICY Warszaw to piękna stolica Polski.. Barwy ciała i ogona rybiego naturalne, włosy złote, miecz i tarcza złote.ZAKOŃCZENIE: Twoje zdanie o tym herbie.. Proszę o pomoc.Opis herbu Warszawy Na podstawie schematu: 1.. Tak jak ich imiona-Wars i Sawa.. ZAKOŃCZENIE: Twoje zdanie o tym herbie.Herbem Warszawy jest syrenka.. Wstęp:3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co sie znajduje w niej 2.. Korona też symbolizuje zwycięstwo.. Na samej górze herbu jest złota korona .. Barwy ciała i ogona rybiego naturalne, włosy złote, miecz i tarcza złote.. Na czerwonej tarczy herbowej widnieje w części dolnej mur obronny z otwartą bramą, a w górnej - fronton katedry z czarną rozetą zwieńczonej złotym krzyżem i dwiema wieżami ze stożkowymi niebieskimi dachami ozdobionymi złotymi kulami.1.. Herbem Warszawy jest syrena która trzyma w rękach tarczę i miecz.. -opis korony.. Zakończenie: Twoje zdanie o herbieZnajdż e encyklopedii herb Warszawy ,przyjrzyj się mu i opisz według planu.Plan opisu:1. proszę o napisanie mi odpowiedzi !.

Rozwinięcie - wygląd tarczy herbowej, - opis korony, - opis syreny : tułów, głowa, ręce (tarczo, miecz 3. zakończenie ( własne zdanie na temat wyglądu herbu).

Zadbaj o poprawność ortograficzną, językową i interpunkcyjną, a także o czytelność i estetykę zapisu.Herb miasta Płocka nawiązuje do wizerunków na tłoku pieczęci miasta z XIX wieku.. Na górze herbu znajduje sie korona .Syrena trzyma w prawej ręce miecz a w lewej tarcze I dalej to niew…Napisz opis herbu Warszawy.. Question from @tabaluga333444 - PolskiPlan opisu herbu Warszawy: I Wstęp [3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego, co znajduje się w jej herbie] II Rozwinięcie - wygląd tarczy herbowej - opis syreny (tułów, głowa, ręce z tarczą i mieczem) - opis korony III Zakończenie -własne zdanie na temat wyglądu herbuHerb Wielki Miasta Stołecznego Warszawy przedstawia w polu czerwonej tarczy postać kobiety z rybim ogonem zwróconą w prawo, z wzniesionym mieczem w ręce prawej i tarczą okrągłą w ręce lewej.. Herb ten bardzo mi się podoba.Opis herbu warszawy Wstęp (3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w herbie) Rozwinięcie-wygląd tarczy herbowej-opis korony-opis syreny: głowa, tarcza i miecz Zakończenie (twoje własne zdanie na temat herbu) Z góry thx za pomoc 1 Zobacz odpowiedź .Opisz herb Warszawy: I wstęp: 3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie..

Pamiętaj o wstęp rozwinięcie zakończenie Odpowiedź hugh Herb przedstawia kobietę z ogonem ryby (syrenę), która w prawej dłoni trzyma szablę, a w lewej tarczę.

Części opisu: I. :p) na temat wyglądu herbu.Opisz herb warszawy według schematu | wstęp(3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie) || rozwinięcie (wyglad tarczy, opis korony, opis syreny) ||| zakończenie (napisz własne zdanie o herbie, czyli o tym czy mi się on podoba itp.Opisz herb warszawy .pamiętaj o wstepie rozwi…Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz według planu herb Warszawy.1.. Rozwinięcie: Wygląd tarczyherbowej, opis korony, opis syreny(tłów, głowa, ręce)3.. Oba przedmioty, podobnie jak jej włosy, są złote.. Barwy ciała naturalne, włosy, szabla i tarcza złote.. Tu masz podane jaki ma być plan tego opisu.. zredaguj opis zwierzęcia wybranego przez ciebie.. ROZWINIĘCIE: Wygląd tarczy Opis syreny( tułów, głowa, ręce z tarczą i mieczem) Opis korony tło III.. Na herbie Warszawy znajduje się Syrena na czerwonym tle .. Nad tarczą herbową znajduje się korona królewska.Dzisiejszy herb jest wynikiem ujednolicenia symboliki Warszawy, kiedy to 31 stycznia 1938 roku został zatwierdzony projekt Kwarty przez ministra spraw wewnętrznych.. W legendach zapisane są słowa, że syreny wskazywały ksiąciu drogę do ubogich ludzi którzy pomogli mu wydostać się z puszczy.. Zakończenie ( Własne zdanie na temat wyglądu herbu) Odpowiedz 0 ocen | na tak 0% 0 0Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Plan opisu herbu warszawy I Wstęp (3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co znajduje się w jej herbie) II Rozwinięcie -wygląd tarczy herbowej -opis korony -opis syreny, tytuł, głowa, ręce (tarcza, miecz) III Zakończenie (własne zdanie na temat wyglądu herbu) Reklama Odpowiedź 4.4 /5 65 Izka60Opis herbu Warszawy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt