Napisz po niemiecku opis swojego mieszkania

Pobierz

direkt - bezpośrednio.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Opis rodziny po niemiecku.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. - Mieszkam w bloku znajdujacym się w ….. CV po niemiecku; Wzory CV po niemiecku; List motywacyjny po niemieckunapisz po niemiecku opis swojego mieszkania(domu) w 8zdaniach.. Prosze aby to było gramatycznie poprawnie.. Podstawy niemieckiego.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Pomożecie?. verkehrsreich - o silnym natężeniu ruchu.. Jestem zielona z niemca , i ciężko mi to idzie.. modern - nowoczesne.. 3 Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miejsca po niemiecku; Porady językowe.. Biologia Znaczenie ptaków szkodliwych i pozytecznych oraz po dwa przykłady!Spis treści [ ukryj] 1 Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Posortowałem tę listę według rodzajników: das Bett, -en łóżko.. Jest bardzo bezpiecznie i cicho.. luxuriös - luksusowe.. Dziękuję.. Jestem w drugiej klasie gimnazjum.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. der Korridor - korytarz..

Zaproszenie na koncert swojego zespołu.

Biurko stoi na prawo w kącie.Napisz po niemiecku opis swojego domu -podaj adres , wielkoś domu i liczbe pomieszczen ( Mieszkam na wsi ) - opisz, jak wygladają poszczególne pomieszczenia Mój dom ma dwa piętra , na dole mam 2 pokoje kuchnie łazienkę , kuchnie i korytarz .. jest to typowo osiedlowe zabudwanie - place zabaw, garaze, parkingi i. oczywiscie bloki.Opis domu po niemiecku.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.die Eigentumswohnung - mieszkanie własnościowe.. Przełamcie się do mówienia - czasami, jak widać, trzeba.. sprawy pozałatwiać.napisz po niemiecku opis swojego mieszkania oraz swojej okolicy prosze na jutro pls.. Hallo Janna, .. który posłuży za wzór dla innych lub znasz przydatne zwroty które można wykorzystać pisząc e mail po niemiecku, napisz je w komentarzu, a my umieścimy je na stronie :)Opis - moje mieszkanie.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. verkehrsarm - o słabym natężeniu ruchu.. Bądźcie z nami na facebookowym @niemieckizpasja.blog !. List o zgubionym telefonie.. Question from @lukasik312 - Gimnazjum .Poniżej prezentuję listę przydatnych rzeczowników, jakie można wykorzystać przy opisie pokoju po niemiecku..

Mam opisać i narysować plan mieszkania.

Moje mieszkanie jest duże.. Ulubiona pora roku.. Moje miasto jest zielone,czyste, spokojne, ale rozrywkowe.. W mieście jest dużo obiektów sportowych min.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. verkehrsgünstig - korzystne jeżeli chodzi o komunikację.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Mieszkam w małym mieście, położonym 100 km od stolicy kraju.. Jest w nim 5 pokoi, 2 łazienki i 2 kuchnie.. bequem - wygodne.. Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. Dywan jest niebieskiego koloru.. - Są tam trzy sypialnie, pokój dzienny, kuchnia i łazienka.Opis mieszkania po angielsku: wymarzone mieszkanie.. Chętnie obejrzałabym/obejrzałbym to mieszkanie.. Mamy przyjazny dzieciom plac zabaw, a obok niego jest ogromny park.Opis pokoju po niemiecku.. W salonie znajduje się telewizor, sofa, duża szafa.. Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.. Praca za granicą.. der Waldrand - obrzeża lasu.. Mieszkam w bloku postawionym w spokojnej dzielnicy niedaleko parku.. das Regal, -e regał, półka.Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: zuzkapogrzebacz 29.3.2010 (09:26) W czasie wakacji chcialabys pracowac w Niemczech.. kuchnia połączona jest z jadalnią.. die Entfernung - oddalenie..

2 Członkowie rodziny po niemiecku.

(np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.. Każdy w domu ma swój pokój.Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Dzięki temu można w ciekawy sposób opisać .Jak wygląda Twój dom marzeń?. Zgóry dzięki.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. das Bücherregal, -e regał na książki.. das Foto, -s zdjęcie.. Mój pokój ma 30m2.. , Pokój dzienny jest mały znajdują sie meble , telewizor wisi na ścianie jest kanapa i stolik oraz 2 pufy , w drugim pokoju znajdują sie meble i stół jest to .Przykładowy opis mieszkania po niemiecku.. Napisz prosze do przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: ana 2.4.2010 (12:56) list - prosze o przetłumaczenie - tekst napisany juz po polsku Przedmiot: Język .Opis mieszkania po niemiecku; Opis obrazka po niemiecku; Słówka i zwroty.. Proszę o napisania mi krótkiej notatki po niemiecku ( zakres podstawowy) swojego mieszkania.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.BLAGAM.. PONIEZEJ DODAJE OPIS MIESZKANIA DO PRZETLUMACZENIA: **************************************.. - Moje mieszkanie znajduje się na … piętrze.. Kuchnia jest duża po lewej stronie jest stół i z prawej meble lodówka itd..

Opis mieszkania.. pomożecie?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt