Czy rozszerzona historia w liceum jest trudna

Pobierz

Idk odpowiedz.. Szukam liceum z rozszerzoną informatyką i geografią.Czeee .. 2013-08-21 15:33:53 Czy informatyka rozszerzona jest trudna ?. Chodzi mi o to czy dam sobie rade .. czy ona jest bardzo trudna czy nie W gim .. Notatki z wosu dla liceum - zakres rozszerzony.. Tzn, w wakacje po pierwszej.. Ja poszłam na profil dziennikarski i do tej szkoły traktując to jak zwykłego .MATURA HISTORIA 2018 ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI MATURA ROZSZERZONA Z HISTORII 16.05.2018.. Do tej pory zawsze chciałam iść na profil humanistyczny, zresztą po konkursie wojewódzkim z historii (udało się tytuł laureata) wszędzie miałabym otwarte drzwi, jeśli chodzi o taki profil.Czy musze wprowadzić te dane od użytkownika to znaczy czy powiedzmy moja daną jest liczba naturalna z przedziału (zadania 2012 poziom rozszerzony numer 2 pt. "Liczby osiągalne") czy musze napisać cin>>n czy jest takie założenie że to jest już wiadome (przypisane do tego n).. W szczególności zadania w arkuszu maturalnym z historii na poziomie rozszerzonym mają na celu .Matura z fizyki rozszerzonej w opinii wielu osób jest łatwiejsza niż z matmy roz, a skoro kilka osób na tym forum pytało, czy da się w 3 miesiące przygotować do matmy roz (i przy odpowiednim toku pracy jest to możliwe), to tym bardziej z fizyki - da się.. zapewne jest trudna , ale z tego co wiem to dopiero w 2lo można wybrać przedmiot .Dla jednych jest trudna, dla innych nie..

Lepsza rozszerzona historia czy rozszerzona matematyka?

idąc na ten profil przeczę sam sobie!. matematykę za to umiem, tylko z funkcjami miałem problem z gimn.Jak podoba Ci się oferta szkół w Chorzowie.. bo w końcu historia to przedmiot wymagający dobrej pamięci.. tutaj nie ma co rozumieć masz daty wydarzenia i inne temu podobne.. Skocz do góry strony.. Ja jestem w 3 klasie liceum z rozszerzoną historią i na prawdę wiem co mówię.. Notatki z wosu dla liceum - zakres podstawowy.. Nie masz żadnego zawodu, więc jeśli masz ciut większe .Notatki z historii dla liceum - zakres rozszerzony.. Zazwyczaj z niej jest stosunkowo niska średnia wynik z matur./międzyszkolnych, w których realizowana jest historia w zakresie rozszerzonym); W oddziałach (grupach oddziałowych, międzyoddziałowych i międzyszkolnych), w których realizuje się w zakresie rozszerzonym historię i jeden z przedmiotów: geografia, biologia, chemia lub fizyka, jest realizowany przedmiot uzupełniającyCzy rozszerzona matematyka w Liceum jest trudna?. Chaotycznie napisane, tematy ułożone bez żadnej logiki-musieliśmy skakać po podręczniku, by się odnaleźć w danej tematyce.Czy geografia rozszerzona jest trudna?. Dzięki temu lata spędzone w liceum będziesz zawsze miło wspominał.Zaczęłam w tym roku klasę 3 gimnazjum, przede mną stoi wybór liceum i profilu, do tego mam wątpliwości..

2016-02-13 23:46:44 Rozszerzona informatyka w liceum jest trudna ?

Bo faktycznie tak jest, że teraz coraz mniejszy przyrost naturalny, wszyscy od rocznika 1996 jesteśmy w niżu demograficznym, więc jakbyś chciała na nauczyciela, to trudno nie powiem, jednak nie jest to awykonalne.ktos napisal ze troszerzona matma nie jest trudna..

2011-06-13 23:41:25 Czy rozszerzona geografia w liceum jest trudna ?

mam słabe 5 mocne 4 .. ale lubie matme.gdy ja zdawałam maturę z historii, to mówili, że była najtrudniejsza ze wszystkich do tej pory.. Bo ja teraz chodzę do 1 klasy liceum na profil dziennikarski, a dokładniej do klasy medialnej.. Po pierwsze, po liceum nie znajdziesz żadnej pracy, chyba że w miejskich kiblach, a i o to trudno w naszych czasach.. Przez 1 klasę było jeszcze jako tako, jedna książka i jest ok a teraz przez 2 lata mamy do przerobienia 4 okropnie grube książki i to przy 3 godzinach tygodniowo.Czy przedmiot rozszerzony w liceum jest trudny?. 3. czy fizyka jest trudna na tym profilu?. malarz15-9.. Za jakieś pół roku wkońcu kończe głupie gimanzjum -,- I chciała bym iść do liceum o profilu matemtyczno .. Odpowiedz na ten komentarz.. Przed gimnazjalistami z Olsztyna trudna decyzja - wybór szkoły średniej.. W związku z tym uczniowie nie będą mieli obowiązku realizowania jednego z dotychczasowych przedmiotów uzupełniających (przyroda lub historia i społeczeństwo .Ale chrzanicie.. Internet w dzisiejszych czasach jest najważniejszym źródłem informacji i równie istotną platformą komunikacji.. Zmniejsza się przez to ilość przedmiotów rozszerzonych, wciąż jednak uczeń będzie mógł wybrać dwa lub trzy takie przedmioty.liceum ?.

Idziesz do liceum a nie na studia.

2011-06-13 23:41:25 Geografia rozszerzona .Rozszerzona historia jest okropnie trudna!. 2011-07-10 16:22:03Rozszerzenia.. Jest ona rozległa i rozbudowana, dzięki czemu możesz wybrać szkołę i klasę, która będzie dostosowana do Twoich zainteresowań i planów na przyszłość.. ciężko mi powiedzieć ile czasu mi to zajęło, ale ja historię uwielbiam i dla mnie czytanie podręcznika albo jakiś tablic .Klasa 1e prawno-lingwistyczna- rozszerzona historia, WOS, .. Licea w Olsztynie.. To ważny krok, dlatego warto dobrze go przemyśleć.. geograficznym + angol Czy ktoś z was ma może rozszerzoną matme ?. Zastanów się dobrze i wybierz to co naprawdę Cię interesuje.. W czteroletnich liceach jest więcej godzin historii (aż 8), geografii, biologii i fizyki, które realizowane są w zakresie podstawowym, czyli obowiązkowym dla wszystkich.. z fizyki po gimnazjum… nie umiem nic chociaż miałem 4 (słaba nauczycielka).. Zwłaszcza, jeśli naprawdę Cie to interesuje.Jako osobnik ściśle dotknięty nową podstawą programową, odradzam humanistycznych kierunków w liceum.. Niemniej jednak matura z historii ma opinię trudnej.. W tym przypadku to nie jest problem, ale moge sobie .Klasa 1a - rozszerzona j. polski, historia, j. angielski Klasa 1b1 - rozszerzona matematyka, fizyka, j. angielski .. ale czy jest w warszawie jakieś liceum z profilem ukierunkowanym na astronomię lub antropologię?. 2014-07-29 14:07:32 Czy rozszerzona biologia i chemia w liceum jest trudna ?. Z kwestią specjalizacji w kształceniu dzieci i młodzieży, czyli profilami klas, wiążą się tzw. rozszerzenia.. ja zdałam rozszerzoną na 87% z czego będę dumna do końca życia ;) a miałam w liceum program podstawowy z historii, więc resztę załatwiałam sama w domu.. 2015-03-08 21:19:29Plik czy chemia rozszerzona w liceum jest trudna.pdf na koncie użytkownika saowalakthim • Data dodania: 4 kwi 2016W pierwszej klasie nie na pierwszym roku.. Oznacza to, że konkretne profile oznaczają poszerzone przedmioty, czyli przedmioty, których uczniowie uczeni są w zakresie rozszerzonym (mowa tu o liczbie godzin i zakresie wiedzy).1) W liceach ogólnokształcących i technikach (III etap kształcenia) został zwiększony tygodniowy wymiar godzin historii (z 2 do 8) oraz geografii, biologii, chemii i fizyki (z 1 do 4) realizowanych w zakresie podstawowym.. Na portalu .Rozszerzenia przedmiotów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt