Lektura księga dżungli test

Pobierz

szakalemmałpąpsemorłem.W tym tescie sprawdzamy wiedzę na temat lektury "Ksiega Dżungli".W tym tescie sprawdzamy wiedzę na temat lektury "Ksiega Dżungli" Tagi dla tego testu: lektura, nuda, zwierzęta Podaj swoje imię: Ile opowiadań zawiera lektura?. Baloo Raksha Shere Khan Akela Podobne quizy Szkoła podstawowa Test z lektury "Księga dżungli" - poziom trudny Szkoła podstawowa Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Jaki jest gatunek literacki książki?. Stado wilków w dżungli jest nazywane answer choices Wolnym Plemieniem Plemieniem Dżungli Wiecem Gromadzkim Zgromadzeniem.. Któregoś razu Ojciec Wilk słyszy, że ktoś idzie w stronę ich siedliska.Księga dżungli - Rudyard Kipling Czytają: Paula Głowacka i Mariusz Adamski Realizacja: Fundacja Słowo i Kropka 2020 Wesprzyj nas na Patronite: chłopiec wychowany przez wilki w dżungli i przyjęty do społeczności, musi niebawem opuścić dżunglę — jest już prawie dorosłym człowiekiem i musi wrócić do ludzi.. Jaki jest czas i miejsce akcji?. Kim był Shere Khan?. Rozwiąż test!klasa 5 Lektury uzupełniające.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Test oceniający poziom zaznajomienia się z lekturą szkolną (liceum) pt: "Boska Komedia".. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podrecznika - "pewniak na tescie", czyli wskazanie zagadnien, ktore zwykle pojawiaja sie w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzajacych wiedze, a takze w podrecznikachUsunięty materiał..

"Księga dżungli" - test 1.

7 9 1 2 5 Pierwsze opowiadanie dotyczy?. Dzieło Kiplinga, chociaż pod wieloma względami dzisiaj można je odbierać jako staromodne, nadal skłania do refleksji o ponadczasowych wartościach.. Opowiadania wchodzące w skła.. "Księga dżungli" (lektura uzupełniająca) - materiały dla ucznia i karta pracy 1 do scenariusza 3 88 kB Karty pracy, Opracowania lektur Zaloguj się, by mieć dostęp "Księga dżungli" (lektura uzupełniająca) - materiały dla ucznia i karta pracy 3 do scenariusza 4 65 kB Karty pracy, Opracowania lektur Zaloguj się, by mieć dostępTak się tworzy kulturę tej dżungli, na nią pracuję latami [ReTo:] Tamte wilki na mnie patrzą raz z niechęcią, raz z zazdrością Czekają co przyjdzie z karmą, a ja czekam aż dorosną Czasem czuję się jak Mowgli, zazwyczaj wiem jak, co ugryźć Prawo, które tutaj rządzi zapisano w Księdze dżungli [Avi:] Dojdę tam, gdzie nie było nikogo"Księga dżungli" (lektura uzupełniająca) - materiały dla ucznia i karta pracy 3 do scenariusza 4, plik: -ksiega-dzungli-lektura-uzupelniajaca-materialy-dla-ucznia-i-karta-pracy-3-do-scenariusza-4.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. [przypis edytorski]TEST I WIADOMOŚCI O LEKTURZE PT. "KSIĘGA DŻUNGLI" PYTANIA Kto jest autorem książki pt. "Księga dżungli"?.

Lektura "Księga dżungli" R. Kipling, test.

wg Weronika800w.. Udostepnij.. Sprawdź swoją znajomość lektury.. Co organizowały wilki raz w miesiącu przy pełni księżyca?Ksiega dzungli (Rudyard Kipling).. Kotika Rikki-Tikki-Tavi'ego Mowgliego Kala Naga Zwierząt Mowgli znaczylo w jezyku zwierząt?. Test zawiera 16 pytań.. Jakie imię nadała Mowgliemu Matka Wilczyca?. wg Wasniewskaola24.. Etykiety: Księga dżungli quiz, Księga dżungli test, lektura .Księga dżungli - zbiór opowiadań autorstwa angielskiego pisarza i noblisty Rudyarda Kiplinga, tworzącego w nurcie wiktorianizmu.. Odsłon: 43773 Ocen: 274 (55 %) Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury "Księga dżungli" R. Kiplinga.. Zanim odejdzie, będzie musiał nie tylko pożegnać się z opiekunami, lecz także pokazać tym, którzy go nie akceptowali i chcieli zabić jako dziecko, swoją potęgę.Apr 17, 2021Test z lektury Księga dżungli jest zatem testem zarówno z powieści przygodowej, jak i na swój sposób filozoficznej.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 1 2 10 Nie wiadomo 3.O której godzinie wstał Ojciec Wilk?. Dzięki niemu będziesz w stanie sprawdzić zakres posiadanych informacji, które mogą okazać się niezbędne do zaliczenia sprawdzianu z języka polskiego .. Test z lektury "Księga dżungli .Rozwiąż test zawierający 18 pytań.. Test z lektury - Kajko i Kokosz Szkoła Latania Brakujące słowo.Rozwiąż test!Rudyard Kipling, "Księga dżungli" - czy nie boisz się trudnych pytań?.

Krzyzówka ksiega dżungli Krzyżówka.

Są źli na tygrysa, ponieważ wiedzą, że może on zabić jakiegoś człowieka i ściągnąć za sobą zemstę ludzi do dżungli, a wtedy zginą niewinne zwierzęta.. 1.Kim byli rodzice Mowgliego?. Kim są bohaterowie książki?. Mowgli Ludzkie szczenie Mały brat Jak nazywała się najlepsze przyjaciółka Mowgliego?. Powstawanie i rodzaje gór - test z .Księga dżungli to książka niosąca w sobie wiele metaforycznych odniesień do społeczeństwa jako takiego.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Test z lektury "Księga dżungli" Mr.Zydeq 3 lata temu 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 1 Skomentuj 3 Super!. Księga dżungli Księga dżungli quiz Księga dżungli test lektura szkolna Rudyard Kipling sprawdzian z lektury szkoła .. Więcej.. Bagheera Frugo Mariela Kogo oswoiła rodzina Teddiego?. Handlowcami Nie mieli pracy Nic nie było wspomniane Drwalami 2.Ile miał lat Mowgli kiedy znalazł sie w dżungli?. Jaka przyjaciółka?. Question 3 45 seconds Q.Test z lektury: " Księga Dżungli" Alionex 2 lata temu 27 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 1 Super!. Więcej.. Autorem książki Księga dżungli jest answer choices Rudyard Kipling Kornel Makuszyński C.S.Lewis J.R.R.Tolkien Question 2 45 seconds Q. : Mowgli; tu tłumacz podał zapis fonetyczny pierwotne , ang. wers i imienia głównego bohatera ako właściwe imię..

Zaloguj się Załóż kontoTest: "Boska Komedia" Dante Alighieri jako lektura.

Jakim zwierzęciem był Tabaqui?. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Ten materiał został usunięty.. Szkoła latania" Szkoła podstawowa "Kajko i Kokosz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt