Gdzie spędziłeś wakacje po angielsku

Pobierz

Ale było również kilka deszczowych, zimnych dni.Sprawdź odpowiedź lub dodaj swoja na faq.net.plj.angielski przetŁumacz: 1.gdzie spĘdziŁeŚ swoje ostatnie letnie wakacje?. Zaloguj.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku 1.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. « The worst day in my life - Najgorszy dzień mojego życia - angielski.. - Byłem nad morzem/w górach.. 7.co lubisz robiĆ w wolnym czasie?. Question from @CrazypaulaXD - Gimnazjum - Język angielski.Tak spędziłem/am ferie zimowe.. 6.jak czĘsto korzystasz z internetu?. Chciałabym polecieć tam samolotem oraz zobaczyć i zwiedzić wiele zabytków a przedewszystkim najwyższa wieże na świecie wieże Eiffla i różne muzea.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork My summer vacation was fantastic!. Nigdy nie zapomnę tych dwóch miesięcy.. 8.gdzie zwykle robisz zakupy?4 days agoMoje plany na wakacje Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: emi5353 9.5.2010 (14:38) Plany na wakacje po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: kurczakos 30.5.2010 (20:17) 20 zdań o planach na wakacje w czasie future simple.. Napisz 5 zdan po angielsku jak spedziles wakacje.prosze na juz) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.W wakacje dużo pływałem..

Jak chcę spędziłem wakacje ?

My sisterW tym roku spędziłam mój urlop z Fabianem w Japonii.. Często używa się tez zwrotu let's hit the road, czyli .W kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) REKLAMA Hi Mirela, I am living with my family in Gdynia this week.. Dużo ćwiczyłem ponieważ byłem na obozie sportowymE-mail do kolegi o wakacjach i tłumaczenie.. - Byłem w Londynie na szkolnej wycieczce.Napisz 10 zdań po angielsku jak spędziłeś wakacje.. Poznaj słownictwo związane z plażą z wpisu at the beach.. Na początku mojego listu serdecznie Cię.Let's hit the town!. Określenie to ma być zachęceniem do tego, by ruszyć właśnie teraz, w tej chwili, może być pomysłem spontanicznym.. Jeżeli napiszecie mi pracę zatytuowaną w min 15 zdaniach,, jak spędziłem wakacje ,, dostaniesz Najkę i dyplomik proszę o pomoc i pozdrawiam.Spędziliśmy w Stanach prawie miesiąc i było niesamowicie.. 2.czy kiedykolwiek byŁeŚ za granicĄ?. Zaloguj.Moje wymarzone wakacje chciałabym spędzić z rodziną i przyjaciółmi w Paryżu.. mam chęć zwiedzić jeszcze kilka okolicznych miejscowości oraz sklepów.Question from @CrazypaulaXD - Gimnazjum - Język angielski.. Chodzi mi o pracę domową w której mam napisać w około 15 zdaniach jak chcę spędziłem podkreślam jak spędziłem wakacje ..

I spend with theam nicely time.Przykładowy opis wakacji po angielsku.

Posłuchajcie, bracia miła…, Lament Świętokrzyski - Interpretacja i analiza ».Najbardziej popularnym miejscem na spędzanie wakacji jest oczywiście plaża!. 5.czy mÓgŁbyŚ opisaĆ swojĄ rodzinĘ?. Tym zdaniem inicjujesz wyprawę do miasta, by się zabawić.. I like suborning on the hat sand.Tłumaczenia w kontekście hasła "gdzie spędziłeś zeszłe wakacje" z polskiego na hiszpański od Reverso Context: Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Napisana przez: wiki705.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Hit the town oznacza imprezowy rajd w poszukiwaniu najfajniejszych barów i dyskotek.. Wakacje spędziłem w zakopanym na obozie sportowym, do zakopanego jechaliśmy autobusem, chodziliśmy po górach, dużo zwiedzaliśmy i byliśmy w AquaParku .. 3.opisz najgorszĄ wycieczkĘ swojego Życia 4.czy kiedykolwiek pracowaŁeŚ/aŚ w sklepie?. Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty holidays - wakacje sea - morze lake - ezioro mountains - góry abroad - zagranica I have visited - zwiedziłem/am I was swimming in … - Pływałem/am w … I was sun-bathing - Opalałem/am się forest - las river - rzekaTłumaczenia w kontekście hasła "gdzie najczęściej spędzacie wakacje" z polskiego na angielski od Reverso Context: Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja..

Ogólnie rzecz biorąc, tegoroczne wakacje były najlepszymi wakacjami.

We visited some family in Miami and also flew to see New York.Napisz po angielsku jak spędziłeś/spędzasz wakacje!. / Mieliśmy super pogodę.. Witaj Julio..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt