Testy lektura w pustyni i w puszczy

Pobierz

Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową.. a i tak żeby wyglądało jak na piątą kl :).Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.This quiz is incomplete!. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Zaznacz poprawną .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

W pustyni i w puszczy.

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. .W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Test wiedzy o słynnej lekturze!. Sprawdź, ile pamiętasz!. Co upewni Cię, że to .Lektura ,,W pustyni i w puszczy" Muszę napisać która z przygód mi się najbardziej podobała i dlaczego :/ a ja nwm :/ więc proszę pomóżcie mi.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. by .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25 Test z lektury w pustyni i w puszczy , czy te pytania mogą być na kartkówce?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Życzę miłego rozwiązywania.. Inne tryby testu.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Szukaj.. Rozwiąż test.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy..

W pustynii i w puszczy.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyQuiz W pustyni i w puszczy 28.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Komentarze (3):Test wiedzy o słynnej lekturze!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Głównym motywem jest wędrówka dwójki dzieci - Stasia i Nel - przez afrykański kontynent, najpierw przez pustynię, a potem puszczę.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. 2011-12-11 18:00:36 pomożesz mi to rozwiązać ?. [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara Sprawdź ile o niej wiesz!. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:081) Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: a) Krzyś i Lola b) Staś i Nel c) Tomek i Zosia d) Kasia i Basia 2) Akcja powieści toczy się w: a) Europie b) Ameryce Północnej c) Australii d) Afryce e) Azji 3) Pies dzieci nazywa się: a) Saba b) Reks c) Azor d) King 4) Fatma to: a) mama Stasia b) zakonnica c) żona Smaina 5) Czarnoskórzy towarzysze bohaterów to: a) Kali .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Quizy Os. ... Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Skomentuj.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Zawiera 16 pytań.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Mirusinda 4 lata temu.. Udostępnij.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Podczas tej niebezpiecznej podróży bohaterów spotyka wiele ciekawych, ale i bardzo niebezpiecznych przygód.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówPytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt