Biały krzyż tekst youtube

Pobierz

Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad Wraca dziś Pamięć o tych, których nie ma.. Sprawdź słowa piosenki Biały krzyż Bracia Cugowscy, zobacz teledysk.. Gdzieś pozostał ognisk dym, Dróg przebytych kurz, Cień siwej mgły.. Tylko w polu biały krzyż Nie pamięta już,1968.. Równym rytmem młodych serc Niespokojne dni Odmierzał czas.. Wystarczy, że podasz link do klipu Youtube, aby odtworzył się on obok tesktu piosenki.Czerwone Gitary - Bały krzyż tekst piosenki.. Nie musisz już otwierać dwóch okien przeglądarki, aby jednocześnie słuchać/oglądać klip YouTube i czytać/śpiewać tekst ze spiewnik.eu.. Może ktoś ze słuchających je zna.. Twórca.. Gdy zapłonął nagle świat, bezdrożami szli przez śpiący las.. Równym rytmem młodych serc Niespokojne dni Odmierzał czas.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Biały Krzyż, śpiewnik.eu to zbiór tysięcy tekstów piosenek wraz z akordami gitarowymi.. Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad Wraca dziśBiały Krzyż (+ chwyty), śpiewnik.eu to zbiór tysięcy tekstów piosenek wraz z akordami gitarowymi.. Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad wraca dziś pamięć o tych, których nie ma.. Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad, wraca dziś.Tekst 1.. Gdzieś pozostał ognisk dym, Dróg przebytych kurz, Cień siwej.Interaktywna wersja piosenki dostępna jest tutaj: też inne dostępne piosenki na portalu:h.Autor klipu i nucący - Jerzy Broc..

tekst: Janusz Kondratowicz.

Pamięć o tych, których nie ma.. W szczerym polu biały krzyż Nie pamięta już, kto pod nim śpi.. Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad wraca dziś.. Właśnie takim skromnym krzyżem z brzozowego drewna często oznaczano partyzanckie mogiły, nieraz - bezimienne.Czerwone Gitary - Biały Krzyż.. TEKST: Gdy zapłonął nagle świat, Bezdrożami szli Przez śpiący las.. Równym rytmem młodych serc Niespokojne dni Odmierzał czas.. Lecz nie wszystkim pomógł los wrócić z leśnych dróg, gdy kwitły bzy.Biały Krzyż - tekst 1.. Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad Wraca dziś Pamięć o tych, których nie ma.. Informacje.Ira - Biały krzyż - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Gdzieś pozostał ognisk dym, Dróg przebytych kurz, Cień siwej mgły .Posłuchaj w serwisach cyfrowych: "Biały krzyż"Muzyka: Krzysztof Klenczon Słowa: Janusz KondratowiczPolskie Nagr.#piotrcugowski #białykrzyż #czerwonegitary #coverŻyczę miłego słuchania :)ANDRZEJ LAMPERT Biały krzyżTekst piosenki: Gdy zapłonął nagle świat, Bezdrożami szli Przez śpiący las.. Jeśli tak, to proszę o podanie mi tek.Cień siwej mgły Tylko w polu biały krzyż Nie pamięta już, Kto pod nim śpi Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad Wraca dziś Pamięć o tych, których nie ma Żegnał ich wieczorny mrok, Gdy ruszali w bój, Gdy cichła pieśń Szli, by walczyć o twój dom Wśród zielonych pól - O nowy dzień Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad Wraca dziś Nie musisz już otwierać dwóch okien przeglądarki, aby jednocześnie słuchać/oglądać klip YouTube i czytać/śpiewać tekst ze spiewnik.eu..

Słyszałem jej słowa, ale nie znam całego tekstu.

Piosenka zapewniła zespołowi nagrodę Ministra Kultury i Sztuki na VII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1969 roku .cień siwej mgły.. Tylko w polu biały krzyż, nie pamięta już kto pod nim śpi.. Żegnał ich wieczorny mrok, gdy ruszali w bój, gdy cichła pieśń.. Gdzieś pozostał ognisk dym, Dróg przebytych kurz, Cień siwej mgły .. Tylko w polu biały krzyż Nie pamięta już, Kto pod nim śpi .. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad wraca dziś pamięć o tych, których nie ma.. Tylko w polu biały krzyż nie pamięta już, kto pod nim śpi.. Żegnał ich wieczorny mrok, gdy ruszali w bój, gdy cichła pieśń.. Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad Wraca dziś Pamięć o tych, których nie ma.Piosenka z lat młodości mojego ojca.. 2.Przeczytaj o biały krzyż w wykonaniu Czerowone gitary i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Cień siwej mgły.. Tylko w polu biały krzyż Nie pamięta już, Kto pod nim śpi.. Autorem jej słów jest Janusz Kondratowicz, muzyki - Krzysztof Klenczon.. Równym rytmem młodych serc Niespokojne dni Odmierzał czas.. Gdy zapłonął nagle świat, Bezdrożami szli Przez śpiący las.. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie..

Tylko w polu biały krzyż nie pamięta już, kto pod nim śpi.

Żegnał ich wieczorny mrok, Gdy ruszali w bój, Gdy cichła pieśń.. Równym rytmem młodych serc niespokojne dni odmierzał czas.. Muzyka - Krzysztof Klenczon,.Tekst - Janusz Kondratowicz.Cień siwej mgły Tylko w polu biały krzyż Nie pamięta już Kto pod nim śpi Jak myśl sprzed lat Jak wspomnień ślad Wraca dziś Pamięć o tych, których nie ma Żegnał ich wieczorny mrok Gdy ruszali w bój Gdy cichła pieśń Szli by walczyć o twój dom Wśród zielonych pól O nowy dzień Jak myśl sprzed lat Jak wspomnień ślad Wraca dziśTekst piosenki: Gdy zapłonął nagle świat, Bezdrożami szli Przez śpiący las.. Wystarczy, że podasz link do klipu Youtube, aby odtworzył się on obok tesktu piosenki.. Szli, by walczyć o twój dom wśród zielonych pól, o nowy dzień!. Gdzieś pozostał ognisk dym, dróg przebytych kurz, cień siwej mgły.. Skromnym krzyżem z brzozowego drewna często oznaczano partyzanckie mogiły .Bracia Cugowscy - Biały krzyż - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Tylko w polu biały krzyż Nie pamięta już, Kto pod nim śpi Jak myśl sprzed lat, Jak wspomnień ślad .. Słuchaj na YouTube; Teledysk.. Zobacz słowa utworu Biały Krzyż wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Sprawdź o czym jest tekst piosenki Biały Krzyż nagranej przez Czerwone Gitary..

Sprawdź słowa piosenki Biały krzyż Ira, zobacz teledysk.

Szli, by walczyć i twój dom Wśród zielonych pól, O nowy dzień.. Tekst utworu napisał Janusz Kondratowicz, którego inspiracją był napotkany w zakopiańskim lesie brzozowy krzyż bez tabliczki.. Szli, by walczyć o swój dom, wśród zielonych pól - o nowy dzień.. Komentarze (0) Dodali do ulubionych (4) Historia zmian tekstu (14) Liczba wypowiedzi: 0 .Piotr Cugowski - Biały Krzyż - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Jul 21, 2021Z tych rozmów ojca z synem powstał "Biały Krzyż"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt