Wierszyki urodzinowe śmieszne dla przyjaciółki

Pobierz

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny zestaw krótkich wierszyków urodzinowych.. silną, mocną, i nam wierną.. Bądź zawsze miła i uśmiechnięta.. Rodzina.. Na początek dnia urodzinowego, wyśle Tobie coś miłego, promyk słonka na błękicie, by Ci uprzyjemniał życie, krople rosy na trawniku, szczęścia dadzą Ci bez liku.Kochana przyjaciółko urodziny właśnie masz, Moje zdanie w tym temacie już oczywiście znasz.. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy.. Twoja żona pójdzie z nami, to nie będzie trzaskać drzwiami.. 887 (1620 głosów) Oceń: Skopiuj.by wszystko dobrze się układało, by żyć zawsze się chciało!. Tego Ci życzę w dniu Twego święta".. Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz!. Zdrowia, szczęścia, pomyślności.Piwa, wódki i miłości.Miłych dni, ciekawych wrażeń,i spełnienia wszystkich marzeń.Jun 3, 2022Życzenia urodzinowe powinny być wyjątkowe i dopasowane do osoby, której je składamy.. Sprawdzą się doskonale na kartce lub w SMS-ie dla koleżanki, mamy, siostry lub taty.. Tańczy dzisiaj brzuch i biodra.. … i wszystkiego, o czym tylko marzysz.. Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki lub przyjaciela mogą tak wyglądać: "Jaka jesteś, jesteś idealna!2 days agoJan 11, 20210.. Zaliczasz się od dziś do dziewczyn w średnim wieku, Starzejesz się powoli mój Ty roztrzepany człowieku..

Śmieszne oraz poważne wierszyki!

Potem rok zrobimy przerwy, cała grupa do rezerwy.. Masz do wyboru śmieszne, rymowane wierszyki pełne wesołych nawiązań do świętowania i traktujących upływający czas z przymrużeniem oka.. W mych życzeniach będę szczodra.. Prawdziwa przyjaciółka jest ze mną w bogactwie i nędzy.. By było wesoło, by zmarszczki ominęły czoło -.. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości.. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.Apr 7, 2022Często trudno jest ułożyć szybko pasujące życzenia urodzinowe dla przyjaciółki.. z okazji urodzin wszystkiego wspaniałego!. każdy prawo ma do złości.. Dlatego w dniu urodzin pragnę Ci szczęścia i miłości życzyć.. By razem robić rzeczy szalone, By razem z roboty zostać zwolnione, By razem przechodzić, gdy świeci czerwone, Dwie przyjaciółki, dwie pokręcone.spójrz wstecz, wspomnij minione dni i godziny.. Dziś urodzin nadszedł dzień, więc wpadamy w Twoją sień.. Zmarszczki pomału pokrywają Twą twarz jaśniejącą, Ale dalej jesteś dla wszystkich gwiazdą świecącą.Zaliczasz się od dziś do dziewczyn w średnim wieku, Starzejesz się powoli mój Ty roztrzepany człowieku.. 45 propozycji na rymowane życzenia urodzinowe: Dziś są Twoje .3 days agoWierszyki urodzinowe dla dzieci i dla dorosłych na różne okazje.. Poznaj też inne propozycje życzeń urodzinowych..

Obyś zawsze mnie lubiła.Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki.

Składam Ci właśnie serdeczne słowa, Bo pogadać i przytulić jestem gotowa.. Zmarszczki pomału pokrywają Twą twarz jaśniejącą, Ale dalej jesteś dla wszystkich gwiazdą.Przyjaciółka w urodziny życzy Ci mile, Byś dzisiaj wspaniałe spędziła chwile.. Drzewa rosną, zegary biją, Grubi chudną, chudzi tyją, Ptaki nowinę obwieszczają wszędzie, To dzień wyjątkowy będzie, To zamieszanie z tej prostej przyczyny, Bo dziś są Twoje urodziny.5 days agoDla przyjaciela o przyjaźni.. Oto specjalny zestaw "Dla niej i dla niego wszystkiego najlepszego", czyli wierszyki urodzinowe i .Prezent na urodziny dla przyjaciółki.. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała.. Prezent w ręce każdy dzierży, noc spędzimy dziś w oberży.. Dla takich właśnie ludzi powstała ta strona.Znajdziesz tutaj zarówno poważne życzenia jak i zabawne, idealne dla osoby z poczuciem humoru.. Przyjaźń wielką jest potęgą.. Spełniaj marzenia, otwórz się na świat, A te o to życzenia to mej przyjaźni kwiat.. Zmarszczki na twarzy zawsze można wygładzić, wystarczy chirurga się poradzić….Życzenia urodzinowe dla koleżanki i dla mamy.. Niech Ci towarzyszy zgoda.1 day ago1 day agoAug 18, 2021 Fajne życzenia na urodziny dla mężczyzny.. Pomyśl, czy masz to, co chciałaś, czy zdobyłaś tego, którego kochałaś..

i wszystkie życzenia się spełnią!...życzenia urodzinowe dla przyjaciółki śmieszne.

A lody i szczęście to .oparciem byli w potrzebie, Takie, moja Przyjaciółko, me życzenia są dla Ciebie.. Malując się dziś przed lustrem pomyśl, że jesteś odważniejsza niż sądzisz,1 day agoDywan na dole, wódka na stole.. A za rok znów na zabawę, będzie czas by zrobić strawę.Niech Ci słonko ciepło gra,niech Twój uśmiech długo trwa,nie trać swej wesołej minki,dziś są Twoje urodzinki!. By razem zwiedzić jeszcze nieznane, By razem leżeć na plaży z szampanem, By razem śmiać się z siebie nawzajem, Tak jak to zawsze nam się udaje.. Wybór śmiesznych życzeń urodzinowych dla przyjaciółki lub koleżanki: - Nie kupię ci szczęścia, choć bardzo bym chciała.. ale mogę zaprosić cię na lody.. Nie przejmuj się upływającymi latami, rekompensują się - doświadczeniami….. Autor: Nieznany.. Śmieszne i poważne.. Przyjmij z tej okazji moc życzeń i serdecznych słów moich.. Dla wielu z nas ułożenie takich pięknych życzeń, często stwarza wiele problemów.. Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia.. W przeciwieństwie do miłości.. "Bratnia duszo moja droga.. Przed ich wysłaniem warto się zastanowić, czy osoba obchodząca urodziny bardziej ucieszy się z życzeń poważnych czy śmiesznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt