Test tomek w krainie kangurów samequizy

Pobierz

Książka opowiada o niesamowitych przygodach nastoletniego Tomka.. wg Wiktoriasiwek26.. Ciekawostki o autorze powieści - Szukamy rymów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury ,,Tomek w krainie kangurów" | sameQuizy.Test z lektury Tomek w krainie kangurów.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Podobne pytania.. Tagi dla tego testu: łatwy, przyjemnyTomek w Krainie Kangurów Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :) 20 pytań Lektury szkolne qwerty17Plik test tomek w krainie kangurów samequizy.pdf na koncie użytkownika reginaantasha • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Wskaż czasownik w zdaniu.. "Tomek w krainie kangurów" to lektura sugerowana dla klasy 5.. 2011-03-05 18:07:27 ,, Tomek w krainie kangurów " 2010-11-26 19:09:35 " Tomek w krainie kangurów " streszczenie?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tomek w krainie kangurów test interesując..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!

Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.. Tagi dla tego testu: lektura, nudaBardzo ważne!. 1) Z jakiego kraju pochodził Tomek Wilmowski?. "Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. 2010-02-01 15:42:33 .Tomek w Krainie Kangurów Test.. Proszę o szybką odpowiedź!. Działam na podstawie: Konstytuc.Quizy na temat tomek-w-krainie-kangurow.. Lektor Wojciech Chorąży.. Jak się nazywa główny bohater?Tomek W Krainie Kangurów Quiz - Teleturniej.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. a) Jurek Tymowski b) .TEST Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A - odpowiedzi 1. test dodany 12 lat temu przez olabloom8.. 2010-02-20 13:55:07; Zapisz informacje na temat podróżników - bohaterów lektury,, Tomek w krainie kangurów " 2013-05-22 21:03:38,, Tomek w krainie kangurów" 2010-11-26 19:09:35; Bardzo ważne!. Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1.. 2) Jak nazywał się najlepszy przyjaciel Tomka?. Zapraszamy!. Cykl powieści o Tomku Wilmowskim - Szukamy antonimów // odp.test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów ..

Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę.

; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. "Tomek w krainie kangurów" jest pierwszym tomem z cyklu książek Alfreda Szklarskiego.. Część 1.. Lektura szkolna dla dzieci Tomek w krainie kangurów.. Tomek w krainie kangurów (ebook) - Księgarnia Internetowa MUZA SATomek w krainie kangurów Sprawdza znajomość książki Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Inne testy z kategorii.. Tomek zemścił się na Pawluku (zdradził nauczycielowi, że Tomek odpowiadał za Tymowskiego), wkładając mu do kieszeni chrząszcza.. wsypując mu do herbaty sól i pieprz.Jak dobrze znasz książkę ,,Tomek w krainie kangurów''?. Ten obcy popularność: 2432 dodał: patryk122: Przygody Tomka Sawyera popularność: 708 .Tomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski - streszczeniePierwszy tom przygód Tomka Wilmowskiego, który razem z ojcem i jego przyjacielem Janem Smugą płynie.Całość kupisz tu: Szklarski Tomek w krainie kangurów.. U góry znajdziesz quiz Tomek w krainie kangurów 1. tomek w krainie kangurów 2011-01-22 12:01:37; Tomek w krainie kangurów?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Autorstwa Alfreda Szklarskiego.Zachęcam do zakupu książki w formie papierowej..

test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów szybko !

W pewnym momencie swojego życia wyrusza on ze znanym podróżnikiem na spotkanie z ojcem i masę innych przygód.. wkładając mu za kołnierz chrząszcza.. Autorem książki jest Alfred Szklarski.. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawęTomek w krainie kangurów.. Poznaje on wielu ciekawych ludzi i uczy się strzelać dzięki czemu .Tomek w krainie kangurów test przeszedł ostry, ale też dzięki niemu zorientował się, co tak naprawdę go fascynuje i czemu chce się poświęcić.. 3) Do jakiego kraju pojechał chłopiec?. Połknął bakcyla, który nigdy już go nie opuścił, pasja tylko rozwijała się z roku na rok.Ćwiczenia: TOMEK W KRAINIE KANGURÓW.. Tomek Wilmowski, syn rewolucjonisty, uczeń warszawskiego gimnazjum, opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi.. Ile lat miał Tomek?. A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie 3. a) Niemcy (Berlin) b) Polska (Warszawa) c) Anglia (Londyn) 2) Jak nazywał się najlepszy przyjaciel Tomka?. trudne 3 oceny | na tak 100%.. 3 0 Odpowiedz.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Wymień wszystkich bohaterów książki "Tomek w Krainie Kangurów" !.

| sameQuizy.test z lektury Tomek w krainie Kangurów.

1) Z jakiego kraju pochodził Tomek Wilmowski?. Odkryj karty.. Opiekunowie bojąc się o niego, korzystają z nadarzającej się okazji i wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji.miał ktoś sprawdzian z treści lektóry tomek w krainie kangurów?. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę.. Quizy na temat tomek-w-krainie-kangurow znajdują się powyżej na liście.. Rozwiąż test!Prawda: "Piła" to nauczyciel geografii., Tomek Wilmowski uczył się pod zaborem rosyjskim., Wilmowski wstał do odpowiedzi zamiast Tymowskiego., Tomek postraszył chrząszczem prymusa Pawluka., Ojciec Tomka musiał uciekać z kraju, żeby uniknąć aresztowania za udział w spisku przeciwko carowi., Bosman Nowicki pochodził z warszawskiej dzielnicy Powiśle., W okolicach Kanału Sueskiego Tomek zasnął na słońcu i mocno poparzył skórę., Bosman Nowicki uczył Tomka strzelania .Witaj na stronie Quizz.pl.. Klasa 5 Klasa 6 Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt