Przemówienie dyrektora szkoły na dzień rodziny

Pobierz

8.Plik przemowienie dyrektora na dzien rodziny .txt na koncie użytkownika juritob • Data dodania: 7 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.2 days agoJun 26, 2020Dziękuję wszystkim pracownikom niepedagogicznym Szkoły, Wasz trud, troska o uczniów, ich bezpieczeństwo jest nieoceniona.. Szczególnie serdecznie witam uczniów klasy pierwszej, a także przedszkolaków, którzy po raz pierwszy przekroczą mury naszej szkoły.Drodzy Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - Uczniowie!. Grupa wiekowa: 6 latki.. Dlatego zanim rozpoczniemy nasze wspólne wspominanie, chcielibyśmy zaprosić na to miejsce Panią Dyrektor/Pana Dyrektora.. Zapytałem innych rodziców o opinię na temat Pani pracy i usłyszałem kierowane do Pani podziękowania:Jun 6, 2022PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY Drodzy Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Bardzo miło mi powitać Was wszystkich w Nowym Roku Szkolnym.. Żadne różnice nie powinny mieć wpływu na postrzeganie drugiej osoby.Jako rodzic dwójki dzieci, zdarza się, że potrzebuję podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego.Jun 26, 2020Okolicznościowe przemówienie dyrektora Zespołu Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa im..

Przemówienie dyrektora SP z okazji Dnia Babci i Dziadka (około 3 minut).

na pewno odciśnie swe piętno na pracy szkoły oraz dalszych losach jej .Jan 22, 2021Jun 8, 2022Jun 14, 2022 Jakie przemówienia dyrektora szkoły podstawowej proponujemy w zestawie?. Już wkrótce, bo 23 czerwca, swój dzień będą świętowali tatusiowie.Prowadzący 2 - Między rodzinnym domem, a wędrówką w szeroki świat po drodze znajduje się szkoła, w której również uczęszczamy na kurs dorosłego życia.. Fragment przemówienia (…) Zawsze tak było, tak jest i zapewne tak będzie, że to, czego dzieci potrzebują najbardziej zawsze dostają od babć i od dziadków.Zebranych w sali gimnastycznej serdecznie powitała Dyrektor Szkoły, Pani Iwona Grabowska.. Rok 2016 to obchody jubileuszu 100-lecia powstania szkoły podstawowej i 10-lecia powstania gimnazjum w Czajkowie.. Otwierając dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 serdecznie witam przybyłych Gości, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły oraz Was - Drodzy Uczniowie !. Trudno uwierzyć, że ten czas minął tak szybko.. A okazja jest wyjątkowa, bo dziś wszystkie mamy obchodzą swoje święto.. Dziękuję że zawsze mogę na Was liczyć.Witamy wszystkich rodziców, Panią dyrektor, babcie i dziadków, nauczycieli, cały personel i pozostałych zgromadzonych gości.. Przywitanie rodziców przez dzieci: Witam z całej uprzejmości Wszystkich naszych miłych gości, Że łaskawie tu przybylijako przewodniczący rady rodziców składam na Pani Ręce wyrazy szacunku i uznania za sukcesy, które Pani osiągała prowadząc naszą szkołę..

PANI DYREKTOR/PAN DYREKTOR - krótkie przemówienie.

Zaprosiła wszystkich do obejrzenia nowej wersji bajki o Kapturku, ukazującej stosunki panujące we współczesnej rodzinie.SCENARIUSZ PRZEDSTAWIENIA Z OKAZJI DNIA RODZINY NAUCZYCIEL PROWADZĄCY : Magdalena Mirzewska BRASZOWICE , CZERWIEC 2012 Prowadzący I: Witam serdecznie wszystkich rodziców przybyłych na nasze spotkanie.. W pierwszym przypadku przekaz informacji z natury rzeczy powinien być empatyczny, a w drugim musi zawierać elementy podziwu i szacunku.Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez ponad 8 lat tworzyli jedną wielką szkolną rodzinę.. Pamiętamy doskonale pierwsze dni Waszej nauki w szkole, blaski i cienie codziennych zmagań na zajęciach, wspólne imprezy, wyjazdy, zabawy.3 days agoZebranie Rady Rodziców - przemówienie dyrektorki Witam serdecznie szanownych Państwa!. Tylko to, jakim się jest człowiekiem.". Składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, wszystkim Rodzicom za współpracę i okazywaną pomoc, za zaangażowanie w życie Szkoły..

Inaczej należy tworzyć przemówienie, gdy dyrektorem jest kobieta, a inaczej, gdy szkole szefuje mężczyzna.

Oprócz tradycyjnych upominków chcemy podarować wam rodzice - coś niezwykłego - chcemy Wam dać radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy.. Te słowa Ireny Sendlerowej wzmacniają w nas właściwe zachowania.. Tadeusza Kościuszki w Rawie Mazowieckiej.. Sukcesy w obszarze edukacji i wychowania naszych dzieci podczas tej wieloletniej pracy na rzecz naszej szkoły.. Można powiedzieć, że szkoła podstawowa to już sędziwa "Babcia", a gimnazjum to jej prawnuczka, która .6 days agoJun 24, 2021Jak napisać przemówienie dyrektora szkoły z okazji dnia matki?. Dzisiejszy dzień to kolejna data, która znajdzie się w kalendarium szkoły, a ta wyjątkowa uroczystość będzie kolejnym etapem tworzenia jej tradycji i rytuału.. Cele: Wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne zabawy i spędzanie czasu; Rozbudzanie aktywności dzieci;Spotykamy się dziś w dniu szczególnym - Dniu Rodzica.. SZANOWNE PANIE, SZANOWNI PANOWIE, DROGA MŁODZIEŻY .. Papieża Jana Pawła II.. Mam wrażenie, jakbyśmy dopiero wczoraj spotkali się na inauguracji roku .Jun 18, 2022Przemówienie Dyrektora Szkoły O nas > Nadanie imienia Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie "Narodowość, rasa, religia nie mają znaczenia.. Spis treści..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt