Znajdź i popraw błąd w każdym zdaniu

Pobierz

Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.W każdym zdaniu znajdź jeden błąd gramatyczny i popraw go .. około 5 godzin temu.. Dzieci pobiegli do ogrodu.. W każdym zdaniu jest tylko jeden błąd.. 3.Didn't they used to be much nicer when they were kids ?znajdź i popraw błędy gramatyczne lub ortograficzne w podanych zdaniach.. Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.Pytanie brzmi: W każdym zdaniu znajdź jeden błąd gramatyczny i popraw go 1.. Ponadto program wykrywa braki i uzupełnia polskie znaki diakrytyczne, a także wstawia przecinki zgodnie z zasadami interpunkcji.Znajdź błąd, popraw zdanie.. 2.Znajdź i popraw błędy w poniższych zdaniach 2013-04-24 17:20:09; Oceń prawdziwość poniższych zdań.. Wyjaśnij na czym polegają błędy.. Wymień po dwie rzeki w każdym kontynencie z typami ujść: delta, estuarium.. b) [Zdobyłem od .Witam.Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu zadania z angielskiego.. d) Wir haben fotografiert die Sehenswürdigkeiten von Berlin.Sep 26, 2020Znajdz i popraw blędy w 3 zdaniach ( w każdym 1 błąd ) angielski ( podstawówka ) ?. 6.Do you can lend me something to write with?Znajdź i popraw błędy gramatyczne w poniższych zdaniach.. a)[ Pożyczyłam koledze ,,Pana Tadeusza", który był chory.Wyjaśnij, na czym polegają błędy.. W każdym zdaniu jest tylko 1 błąd.. Odpowiedz 1 ocena Najlepsza odp: 100% 0 0Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie " W każdym zdaniu znajdź jeden błąd gramatyczny w użyciu czasów present perfect,present perfect continuous lub past simple i popraw go..

Znajdź i popraw błędy gramatyczne w podanych zdaniach.

Znajdź go i napisz zdanie poprawnie 1) That's the worse film I saw last week.. z którego usunięto trzy zdania.. Who.W każdym zdaniu znajdź jeden błąd gramatyczny i popraw go.. literę, którą oznaczono brakujące .Jan 13, 2022Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. W każdym zdaniu jest tylko jeden błąd 1.. I can't eat my… W każdym zdaniu znajdź jeden błąd gramatyczny i popraw go 1.. SZYBKO!. Uwaga, w każdym zdaniu znajduje się tylko jeden błąd i dotyczy on tylko czasu Perfekt.. Popraw poniższe zdania.. a) [Pożyczyłam koledze "Pana Tadeusza", który był chory.]. … :) Angielski 2012-10-25 17:35:57; Popraw w poniższych zdaniach błędne formy czasowników: 2010-11-06 15:56:30W każdym zdaniu jest jeden błąd.. Uzupełnij zdania czasownikami w nawiasach w odpowiedniej formie.. 0 ocen | na tak 0% 0 0przepisz zdania używając wyrazów w nawiasach 1.jan is more beautiful than alice (less) alice is less beautiful than jane.. My mum and dad / pop stars 3.Wyjaśnij, na czym polega błąd w poniższym zdaniu, a następnie zapisz podane wypowiedzenie poprawnie: "Czekając na przyjaciół, rozszalała się.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Tak aby utworzyc zdania twierdzace lub .mam problem z 2 zadaniami(3 sam zrobiłem) 1.. 2015-01-11 18:22:34; Popraw błędy w poniższych zdaniach..

Znajdz i popraw błędy gramatyczne w podanych zdaniach .

w każdym zdaniu jest tylko jeden błąd.. W każdym zdaniu znajdź jeden błąd gramatyczny i popraw go.. W każdym zdaniu jest tylko 1 błąd..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt