Sprawdzian puc bursztyn

Pobierz

Puc, Bursztyn i goście.. Wersja 6: Mnożenie i dzielenie w zakresie 30.Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Puc, Bursztyn i goście" J. Grabowskiego.. Embeda) Ania z Zielonego Wzgórza b) Pippi Pończoszanka c) Lotta z ulicy Awanturników 9) Bohater tej książki odbył podróż do Pacanowa a) Koziołek Matołek b) Anaruk, chłopiec z Grenlandii c) Puc, Bursztyn i goście 10) Lis, róża, latarnik pojawiają się w książce.Puc, Bursztyn i goście charakterystyka bohaterów.. a. bo go mdliło b. bo mu źle pachniało c. bo go to obrzydzało 3.. Co przywiozła w koszykach chuda wysoka panna?. Co Puc i Bursztyn wykradli Lordowi?. Co było ulubioną zabawką Puca i Bursztyna?. Rozpocznij test.. Opisujemy psa Puca.. Co Agata wyrzucała porządkując budę?Kolorowanki edukacyjne do lektury"Puc, Bursztyn i goście") Wersja 1: Rozpoznawanie liter: litery małe // litery duże.. Co się stało, gdy Puc i Bursztyn wybrały się z Mikaduchną nad potok?. Tiuzdej i Mikado sa przez panne Agate traktowane jak ozdobne figurki, oplywaja w luksusy, jedza najlepsze rarytasy, maja ubranka, ale nieZabawy i ćwiczenia polonistyczno - matematyczne na podstawie lektury "Puc, Bursztyn i goście" Jana Grabowskiego.. Wersja 3: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 30.. Jest średniego wzrostu.. Jak miała na imię pani, która karmiła Puca i Bursztyna?.

Co ...,,Puc, Bursztyn i goście"- sprawdzian z lektury.

sylwia2, 2013-10-27 Super.zdrobnieniaTest z lektury Puc, Bursztyn i goscie" 1.. Kontakt Polityka prywatności Regulamin .. Papkin wszystkie inforamcje Teleturniej.. Pytania przemyslane i sprawdzajace znajomosc lektury.Puc i Bursztyn polubili Mikada,ponieważ.. Mieszkały one na jednym podwórku.Turniej wiedzy o lekturze "Puc, Bursztyn i goście" Klasa podzielona jest na trzy zespoły.. a) gumowy kurczak b) barani gnat c) piłeczka 14.. Lekcja z różnego typu ćwiczeniami na tablicę interaktywną (m. : łączenie w pary, układanie w kolejności, grupowanie, quiz) o powieści J. Grabowskiego "Puc, Bursztyn i goście".. I część - odpowiedzi na pytania.Plik test sprawdzający znajomość lektury puc bursztyn i goście.pdf na koncie użytkownika danycahyono • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.,,Puc, Bursztyn i goscie"- sprawdzian z lektury.Puc - charakterystyka Puc, Bursztyn i goscie Jest starszym z dwoch podworzowych psow.. Puc - biała sierść w czarne łaty, długie i oklapnięte uszy, ogonek podniesiony do góry.. przekupił ich kotletami.. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………… 2.Kto przywiózł Tiuzdeja i Mikada?. Co zrobił Mikaduchna, gdy z panią Agatą był już w pociągu?.

Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 15 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.

Wersja 4: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50. wg Rem2008ek.Plik Puc Bursztyn i goście.doc na koncie użytkownika kubalek96 • folder Sprawdziany • Data dodania: 30 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.bursztyn i goscie.dosuper karty pracyc.doc, Puc Bursztyn i goscie J.Grabowski (sprawdzian).docPuc, Bursztyn i goscie, test z lektury Przygody psa podroznika.. Wersja 2: Rozpoznawanie cyfr.. Turniej podzielony jest na dwie części: wiedzową i plastyczną z elementami edukacji polonistycznej.. …………………………………………………………………………………………………………………………………………….. 3.Kogo najbardziej lubił Mikado?.

przekupił ich kotletami

.Bursztyn i goscie autorstwa Grabowski Jan , dostepna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,49 zl .. Jego głowa jest duża, a uszy małe lekko opadające.. miał silny charakter i potrafił o siebie zadbać.. Przygody psa podróżnika.. .Test z języka polskiego.. Nogi.. Krzyżówka Ania z zielonego wzgórza Krzyżówka.. Wersja 5: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100.. Szkoła podstawowa Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Każdy zespół wybiera przewodniczącego, który losuje pytania i udziela odpowiedzi.Cała grupa wspólnie pracuje.. Puc i Bursztyn to tytułowi bohaterowie książki J. Grabowskiego.12 Questions Show answers..

Turniej podzielony jest na dwie czesci: wiedzowa i plastyczna z elementami edukacji polonistycznej.Jest to sprawdzian dla uczniow klas trzecich sprawdzajacy znajomosc lektury "Puc, Bursztyn i goscie".

miał silny charakter i potrafił o siebie zadbać

.. bał się Imki.. Co stanowiło psi obrus?. …………………………………………………………………………………………………………………………………………….Bursztyn - brązowa sierść, stojące uszy, krótki ogonek.. Test:Puc, Bursztyn i gościeTest ze znajomości lektury "Puc, Bursztyn i goście" 1.. 1.Wymień imiona psów- bohaterów lektury.. Wspólne redagowanie i zapis zdań na temat lektury.. Powiązane tematy.. Kazdy zespol wybiera przewodniczacego, ktory losuje pytania i udziela odpowiedzi.Cala grupa wspolnie pracuje.. Czym Puc został oblany przez Agatę?. Jan Grabowski, "Puc, Bursztyn i goście" - test z lektury.. Klasa 5 Klasa 6 lektura Polski.. a. wodą z mydlinami b. kompotem c. sokiem pomidorowym 2.. Co oznaczało imię Mikado?. Który z psów był ubrany we fraczek w kratkę?. Bohaterami książki Jana Grabowskiego pt. "Puc, Bursztyn i goście" są psy: Puc i Bursztyn.. "Puc, Bursztyn i goscie" Jana Grabowskiego to lektura sugerowana dla klasy 2 lub 3.. Ilość pytań: 6 Rozwiązywany: 19108 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Ma szorstką, białą sierść w białe łaty.. Psy, koty i inne zwierzęta.. co się dzieje w ich świecie?.

bał się Imki

.. Od czego wzięło się imię Tiusdej?. Bursztyn - młodszy pies..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt